To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM
Projekt "Bociany Integrują"

Informacje - Zmiany w jakości przekazu

Monika - Czw 14 Kwi, 11 20:33
Temat postu: Zmiany w jakości przekazu
Pragniemy przeprosić za niedogodności, jakie ostatnio spotykały odbiorców przekazu.

Wynikały one z małej przepustowości łącza internetowego, z jakiego korzystaliśmy dzięki pomocy sponsora. Od paru dni podejmowaliśmy działania mające na celu poprawienie łącza, jakim dysponowaliśmy. Problemy z przekazem nie były jednak bezpośrednio przez nas zawinione. Podjęliśmy więc decyzję o założeniu własnego łącza internetowego.

Prowadziliśmy rozmowy z kilkoma dostawcami Internetu na naszym terenie. Znaleźliśmy firmę, która zdecydowała się zostać partnerem naszego projektu. Jest to firma ANFA.

Dziś, mimo opadów deszczu i śniegu pracownik tej firmy, pan Rafał K. przeprowadził prace montażowe. Tak więc mamy własne łącze o dużej szybkości i od teraz nie powinno być żadnych problemów z przekazem – czego wszystkim odbiorcom (i sobie) życzymy.



W imieniu swoim i wszystkich obserwatorów ustrońskich bocianów gorąco dziękujemy Firmie ANFA za pomoc.

Jednocześnie dziękujemy Firmie KOLNET (panu Andrzejowi L.) i Politechnice Śląskiej (panu Adamowi O.) za dzisiejszą pomoc przy uruchomieniu przekazów (streaming i poklatkowy).

Monika Ewa Kosińska
Marek Radziszewski

Maras - Czw 14 Kwi, 11 20:36

Dzięki firmie ANFA możemy pozwolić sobie na przyspieszenie emisji obrazu poklatkowego oraz polepszenie jakości przekazu STREAMING, za co jeszcze raz WIELKIE dzięki!
elamila1 - Czw 14 Kwi, 11 20:39

Ja również dziękuję Firmie ANFA za pomoc, a Tobie Moniko za włożoną pracę i czas, żebym mogła podglądać bociany :-D
myewa - Czw 14 Kwi, 11 20:41

Moniko, znając Wasze zaangażowanie w projekt, wierzyłam, że tego tak nie zostawicie.
Marku, Moniko, bardzo dziękuję :-D

Podziękowania dla Firmy Anfa za dołączenie do ekskluzywnego grona sponsorów projektu "Bociany Integrują".

Firmie Kolnet i Politechnice Śląskiej podziękowania za pomoc.

Ann - Czw 14 Kwi, 11 20:48

ja równiez dołaczam sie do podziekowań za wasze strania o to aby projekt był na jak najwiekszym poziomie ,Wielkie Brawa ! :-D
michasia - Czw 14 Kwi, 11 21:04

Dołączam się do podziękowań


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group